“Η Πρόεδρος του Ναυτικού Μουσείου Θήρας κα Νικολέττα Νομικού ευχαριστεί θερμά τον Ναυτικό Όμιλο Σαντορίνης, καθώς και τον Πρόεδρο αυτού κ. Αντώνη Καραμολέγκο, για την πολύτιμη στήριξη και την γενναιόδωρη οικονομική ενίσχυση των 1.000€ που προσέφερε ο Ναυτικός Όμιλος Σαντορίνης στο Ναυτικό Μουσείο”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.