Συγκεκριμένα ανακοινώνεται η πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, συνολικά δύο (2) ατόμων για την καθαριότητα σχολικών μονάδων στο Δήμο Θήρας, και συγκεκριμένα, ανά υπηρεσία, έδρα, ειδικότητα και διάρκεια σύμβασης, αριθμού ατόμων όπως περιγράφονται στον παρακάτω πίνακα:
ΠΙΝΑΚΑΣ Α: ΘΕΣΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ | ||||
Υπηρεσία | Έδρα υπηρεσίας | Ειδικότητα | Αριθμός ατόμων
Πλήρους απασχόλησης |
Χρόνος απασχόλησης |
Δήμος Θήρας | ν.Θήρα (Οία) | ΥΕ Καθαριστές-στριες σχολικών μονάδων | 1 | Διδακτικό έτος 2021-2022 |
Δήμος Θήρας | ν.Θήρα (Θήρα) | ΥΕ Καθαριστές-στριες σχολικών μονάδων | 1 | Διδακτικό έτος 2021-2022 |
Για περισσότερες πληροφορίες, το παράρτημα και την αίτηση, οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να ανατρέξουν στον σύνδεσμο του διαδικτυακού τόπου του Δήμου Θήρας.
https://www.thira.gov.gr/egovernment/anakinoseis/anakinosi-proslipsis-prosopikou-me-schesi-ergasias-idoch-se-ipiresies-katharismou-scholikon-monadon-40000675.html”