«Η Ένωση Συνεταιρισμών Θηραϊκών Προϊόντων ανακοινώνει στους αμπελουργούς-μέλη της που είναι ήδη δικαιούχοι της Πενταετίας του μέτρου 214.4.2 Διατήρηση Παραδοσιακού Αμπελώνα ότι θα γίνονται οι Δηλώσεις Εφαρμογής 2ου έτους του προγράμματος 214.4.2 Διατήρηση Παραδοσιακού Αμπελώνα Θήρας για την περίοδο 2015 μέχρι την Παρασκευή 26 Ιουλίου στο Κατάστημα Γεωργικών Εφοδίων της Ένωσης στα Φηρά.
Η Αστυνομική τους Ταυτότητα και το Βιβλιάριο της Τράπεζας είναι απαραίτητα ΜΟΝΟΝ εάν έχουν αλλάξει».
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.