Η Ένωση Πολυτέκνων Σαντορίνης ενημερώνει τα μέλη της ότι σήμερα Παρασκευή 30 Ιουνίου 2023 και από της 17:00-18:00 μ.μ θα μοιράσει τα τρόφιμα (που είχαν δοθεί πριν δυο εβδομάδες ) στους πολύτεκνους που δεν είχαν πάει να τα πάρουν για τελευταία μέρα.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.