ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΟΥ ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ “Λ&Ε ΝΟΜΙΚΟΥ” (ΤΕΛΕΦΕΡΙΚ)
Τα τρόφιμα αυτά είναι μια προσφορά του Ιδρύματος Λούλας και Ευαγγέλου Νομικού που ανταποκρίθηκε στο αίτημα μας να δώσουμε στους ξεχασμένους από την Πολιτεία Πολύτεκνους λίγα τρόφιμα και να κάνουμε τις Άγιες ημέρες λίγο πιο ευχάριστες.
Ευχαριστούμε θερμά το Δήμαρχο όπως επίσης ,τον πρόεδρο και τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Ιδρύματος για την προσφορά Αγάπης . Επίσης ευχαριστούμε θερμά και τον κύριο Καραμολέγκο Μανώλη (Αρτοβιομηχανία Καραμολέγκος) για την ευγενική προσφορά προϊόντων του στη διανομή αυτή .
Υστερόγραφο : Τα τρόφιμα θα τα πάρουν μόνο οι πολύτεκνοι που είναι και ταμειακώς εντάξει .Ανανέωση για το 2019 θα γίνεται και στον τόπο διανομής τροφίμων”.