Η Δ.Ε.Υ.Α. Δήμου Θήρας, σας ενημερώνει ότι από την Παρασκευή 22/07/2016 και ώρα 09:00-12:00 θα προβεί σε διακοπή υδροδότησης στην περιοχή του Εμπορείου λόγω επιδιόρθωσης βλάβης.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.