“Η Δ.Ε.Υ.Α. Δήμου Θήρας ανακοινώνει, πως τη Τρίτη 05/02/2019 από τις 8:30π.μ. έως στις 12:00μ.μ., θα πραγματοποιηθεί διακοπή στον οδικό άξονα του δρόμου Βόθωνα – Πύργου και συγκεκριμένα από το ξενοδοχείο “ΚΑΛΙΣΠΕΡΗΣ” έως τη δεξαμενή Βόθωνα, λόγω εκτέλεσης εργασιών ύδρευσης της Δ.Ε.Υ.Α. Δήμου Θήρας.
Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση σας και εφιστούμε την προσοχή στους διερχόμενους οδηγούς για αποφυγή ατυχημάτων.
Είμαστε στη διάθεση σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.