Διαγράμμιση της δημοτικής οδού από Μεξικάνικο έως διασταύρωση Αθηνιού
Δημήτρης Πράσσος
ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΓΙΑ ΕΝΑ 24ΩΡΟ Ο ΔΡΟΜΟΣ
Ο Δήμος Θήρας ενημερώνει ότι η δημοτική οδός προς τον Πύργο, που ξεκινά από το Μεξικάνικο έως και τη διασταύρωση προς το λιμάνι του Αθηνιού, θα είναι κλειστή λόγω εργασιών διαγράμμισης στο οδόστρωμα από την 07:00πμ της Τρίτης 16 Απριλίου 2019 έως και την 07:00πμ της Τετάρτης 17 Απριλίου 2019.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.