«Κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στο Ημεροβίγλι λόγω απαραίτητων εργασιών στο δίκτυο αποχέτευσης της Δ.Ε.Υ.Α.Θ.»
Κατά τη διάρκεια των εργασιών δεν θα είναι δυνατή η διέλευση των οχημάτων από το συγκεκριμένο στενό. Επίσης, παρακαλούνται οι κάτοικοι, που χρησιμοποιούν το δημοτικό χώρο στάθμευσης πλησίον της δεξαμενής, να απομακρύνουν τα οχήματά τους, για δική τους διευκόλυνση, καθώς δεν θα μπορούν να εισέρχονται και να εξέρχονται από αυτό κατά τη διάρκεια των εργασιών.
Οι εργασίες θα ξεκινήσουν την Τετάρτη 03 Φεβρουαρίου 2021, από τις 9:00 π.μ. έως και τις 15:00 μ.μ. και θα διαρκέσουν για 2 ημέρες.
Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση για την προσωρινή ενόχληση”.