Αθλητικός Σύλλογος Πάνθηρας Σαντορίνης
Πολλά συγχαρητήρια στον πρωταθλητή μας Ωρίωνα Κολιούση αλλά και στον προπονητή του Γιώργου Ζήκα, που με την επιμονή τους και την προσήλωση στον στόχο τους, κατέκτησαν την είσοδο του στην Εθνική ομάδα Taekwondo.
Ο Σαντορινιός πρωταθλητής , θα εκπροσωπήσει τη χώρα μας στο παγκόσμιο πρωτάθλημα που θα διεξαχθεί στο Σεράγεβο της Βοσνίας 28-31 Αυγούστου.
Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε θερμά τον προπονητή Περικλή Καρύδη για τη στήριξη του , καθώς και το γυμναστή Μάκη Κατσίπη του Anasana Yoga Santorini που αποτέλεσαν σημαντικό ρόλο στην προετοιμασία του αθλητή μας”.