“Ο σύλλογος Βοθωνιατών “Παναγία Σέργενα” σας προσκαλεί στην χοροεσπερίδα που θα γίνει το Σάββατο 18 Φεβρουαρίου στις 19:30 στο κοσμικό κέντρο ΜΑΡΙΩ στον Μονόλιθο. Ζωντανή μουσική με νησιωτικό και λαϊκό πρόγραμμα. Πλούσιο φαγητό και πολλά δώρα”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.