ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΥΣ
Ο σύλλογος γονέων και κηδεμόνων του νηπιαγωγείου Έξω Γωνιάς οργανώνει bazaar πασχαλινών λαμπάδων στο προαύλιο χώρο του Ι.Ν. Αγίου Χαραλάμπου από τις 9.30 εως τις 11.30. Όλες οι λαμπάδες είναι χειροποίητες, είναι για αγόρια και κορίτσια μικρά και μεγάλα. Το κόστος τους τους από 3€ έως 10€ Τα έσοδα θα διατεθούν για τις ανάγκες του σχολείου μας. Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.