Παρακαλώ, όχι σχόλια. Όλα βαίνουν καλώς!. Αλλά και να μην βαίνουν, ποιος σας ρώτησε;. Είστε εσείς Πρόεδρες, Δημαρχαίοι και μάλιστα επιτυχημένοι;. Αιδήμων σιωπή λοιπόν. Ο Δήμαρχος, κάτι ξέρει και σιωπά, μάλλον. Επικροτεί και ίσως επαίρεται για την πολλοστή επιτυχία της κήρυξης του μοναδικού Λιμένος της Σαντορίνης, ως ανοχύρωτου και παραπαίοντος. Άρα, κάτι ξέρει. (μάλλον).
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.