ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΘΛΗΤΗ ΤΟΥ Γ.Σ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ Ν.ΖΩΤΟ
Δημήτρης Πράσσος
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΠΛΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΕΚΠΡΩΣΩΠΩΝΤΑΣ ΤΟ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ
“Ο αθλητής του Πανιωνίου Γ.Σ.Σαντορίνης Νίκος Ζώτος εκπροσωπώντας το Πολεμικό Ναυτικό κατάφερε να πάρει τη 2η θέση μετά από 3 αγώνες στο πανελλήνιο πρωτάθλημα ενόπλων δυνάμεων κ σωμάτων ασφαλείας. Μπράβο Νίκο!!!”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.