ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΚΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ-ΑΛΛΑΓΕΣ
Ο δρόμος θα παραμένει κλειστός από το Σάββατο 24/11 και μέχρι την Τρίτη 27/11, από τις 07.00 το πρωί και μέχρι τις 19.00 το βράδυ.
Η κυκλοφορία των οχημάτων θα διεξάγεται για την μεν είσοδο στον οικισμό από τη διασταύρωση της Φοινικιάς (ταβέρνα «Σαντορίνη μου»), ενώ για την έξοδο από τον οικισμό οι πολίτες θα πρέπει να κατεβαίνουν από τη διασταύρωση Θόλου (αρτοποιείο «Φουρνί»), χρησιμοποιώντας είτε τον νέο δρόμο Αεροδρομίου – Οίας, είτε τον παλαιό από τη διασταύρωση της Φοινικιάς.
Παρακαλούνται οι οδηγοί να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί και να ακολουθούν τις σημάνσεις στην περιοχή”.