(παιδικών – εφηβικών -ενηλίκων)
Έπειτα από τα τμήματα των ενηλίκων που έχουν ξεκινήσει από τις αρχές Ιουνίου, ξεκινάνε και επίσημα και τα άλλα τμήματα, πρώτα τα εφηβικά από την Παρασκευή 12/6/2020 και τα παιδικά την Δευτέρα 15/6/2020 έως τέλη Ιουλίου αν όλα πάνε καλά! Όλη την περίοδο του εγκλεισμού προσπαθήσαμε μέσω της τεχνολογίας ,του διαδικτύου και του τηλεφώνου να σας κρατήσουμε δημιουργικούς και αισιόδοξους, αλλά αναμέναμε όπως και εσείς τη «ζωντανή» επαφή ,δημιουργικότητα και εκπαίδευση στο αγαπημένο μας εργαστήρι. Επιτέλους ξανά μαζί από κοντά μικροί και μεγάλοι φίλοι, αγαπημένοι μαθητές!
Εκ μέρους της ομάδας Art.t.o.S και των καθηγητών ευχαριστούμε πολύ για την υπομονή ,την αγάπη και την εμπιστοσύνη σας!
Πληροφορίες καθημερινά στα εργαστήρια στις 18:00 – 20:00 ,στο mail arttosgr@gmail.com και στα τηλέφωνα των (εικαστικών δασκάλων) Γωγώ Τρυψιάνη 6946112029 ,και Χρήστο Cesario Αντωνιάδη 6977562373.