ΑΠΟΣΥΡΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΕΔΡΙΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΚΡΗΤΩΝ Ο Μ. ΟΡΦΑΝΟΣ
Δημήτρης Πράσσος
ΠΡΑΞΗ ΕΥΘΙΞΙΑΣ ΛΟΓΩ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ
“Σας ενημερώνουμε ότι λόγω της υποψηφιότητας του Προέδρου μας στις επικείμενες Δημοτικές εκλογές του Μαΐου 2019, με ομόφωνη απόφαση του Διοικητικού Συμβουλίου μας, προεδρεύων έως και το πέρας της εκλογικής διαδικασίας αναλαμβάνει η Γενική Γραμματέας κυρία Μεταξάκη Μαρία”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.