“Ο Σύλλογος Γονέων του δημοτικού σχολείου Καμαρίου σας καλεί στον αποκριάτικο χορό που θα γίνει την Κυριακή 24 Φεβρουαρίου στις 16.00 στην ταβέρνα Δημήτρης στο Καμάρι.
Γενική είσοδος 10ευρω με φαγητό,παιχνίδια για τα παιδιά και πολλά δώρα”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.