ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΟΙΚΟΙ ΑΠΟΚΛΕΙΟΝΤΑΙ ΛΟΓΩ ΜΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ
Έλα όμως που η περιοχή έχει οικίες και βίλες ενοικιαζόμενες. Κανείς δεν μπήκε στον κόπο να ενημερώσει τους ιδιοκτήτες. Αποτέλεσμα;. Όπως πληροφορούν τη Santonews, άνθρωποι αποκλείστηκαν στα ενδιαιτήματά τους και μάλλον κάποιοι έχασαν τις πτήσεις τους. Όλα αυτά γιατί ο Δήμος δεν μερίμνησε να κολλήσει μια απλή ανακοίνωση ή να αφήσει ένα διάδρομο πρόσβασης, επιστρώνοντάς τον, μόλις θα είχε στερεοποιηθεί το πρώτο ασφαλτικό.