ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ! ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ PROJECT ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ: “ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΣ ΚΥΡΑ ΜΑΡΙΑ”
Δημήτρης Πράσσος
ΦΗΡΑ 5 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016. ΕΡΓΑ ΔΗΜΟΥ. SANTORINI THE ONE
Δείτε το λίγων δευτερολέπτων Βίντεο. Τα λόγια είναι περιττά. Τουλάχιστον το “Έτος Γαστρονομίας”, είχε να κάνει με τη μάσα. Το “Σαντορίνη προορισμός όλο το χρόνο”, τι αφορά;. Ελάτε όλο το χρόνο για να παίξουμε το “δεν περνάς κυρά Μαρία;”. Άγνωσται αι βουλαί του Μαξίμου (της Σαντορίνης).
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.