ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΤΣΙΠΗ
Πάντα με το χαμόγελο του ήρεμος ευδιάθετος να συνεργαστεί μαζί σου αλλά και να κάνει ότι περνάει από το χέρι του ώστε να βγει το τέλειο αποτέλεσμα. Η ξαφνική του απώλεια θα μας στοιχίσει πολύ στην Σαντορινιά καθημερινότητα γιατί πολύ απλά τον είχαμε συνηθίσει όλο και κάπου θα τον βλέπαμε να βάζει μια διαφημιστική ταμπέλα και να σε χαιρετάει όπου και να σε έβλεπε με τον απλό του και χαρισματικό του τρόπο.
Αντίο υπέροχε μου άνθρωπε και να είναι ελαφρύ το χώμα που σε σκεπάζει…”.