ΚΟΙΝΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΕΛΜΕ ΘΗΡΑΣ ΚΑΙ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ
H ΕΛΜΕ Θήρας, ο σύλλογος εργαζομένων στο Δήμο Θήρας και το σωματείο εργαζομένων στο Γενικό Νοσοκομείο Θήρας καλούν τα μέλη τους και κάθε εργαζόμενη και εργαζόμενο να συμμετάσχουν στην γενική απεργία της Πέμπτης 14 Δεκεμβρίου.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.