«Αντικατάσταση του δικτύου Ύδρευσης στον Πάνω Βουρβούλο »
Δημήτρης Πράσσος
“Η Δ.Ε.Υ.Α. Θήρας ενημερώνει πως από σήμερα 21/08/2023 ξεκινούν οι εργασίες για την
αντικατάσταση του παλιού δικτύου Ύδρευσης στην περιοχή του Πάνω Βουρβούλου με
καινούριο, ώστε να τροφοδοτηθεί σταδιακά το χωριό με αφαλατωμένο νερό”.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.