ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΜΠΟΡΟΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
Παρακαλείστε πολύ να μας δηλώσετε αν το κατάστημα σας θα παραμείνει σε λειτουργεία την χειμερινή περίοδο 2016-17 με σκοπό την διαφήμιση σας σε ταξιδιωτικούς οδηγούς που θα σας διαφημίζουν σε όλο τον πλανήτη, για την ενημέρωση των επισκεπτών που θα προτιμήσουν το νησί μας και για τις χειμερινές τους διακοπές.
Ευχαριστούμε για την συνεργασία.
Όλοι μαζί μπορούμε να κρατήσουμε την Σαντορίνη μας ζωντανή όλο τον χρόνο.
Για το Δ.Σ
Ο πρόεδρος
Νομικός Νικόλαος
Για Δηλώσεις:
Πρέκα Ευαγγελία: 6987925215
Email: santorinishops99@gmail.com
Save