Το Μουσείο Οίνου Κουτσογιαννόπουλος, στον Βόθωνα Σαντορίνης, αναζητά μόνιμο προσωπικό για όλον τον χρόνο αλλά και εποχικό (για την περίοδο Απριλίου-Νοεμβρίου), για την στελέχωση του επισκέψιμου τμήματος του οινοποιείου. Οι υποψήφιοι/ες θα πρέπει να είναι καταρτισμένοι γύρω από το κρασί: – Απόφοιτοι οινολόγοι – Απόφοιτοι γεωπόνοι – Απόφοιτοι/ες του WSET επιπέδου 2 ή/και 3 ή κάποιου άλλου αντίστοιχου διπλώματος – Γνώστες του κρασιού (προϋπηρεσία σε αντίστοιχο κλάδο) – Γνώστες της αγγλικής γλώσσας κυρίως, αλλά και άλλων γλωσσών – Επίσης ζητείται υπάλληλος γενικών καθηκόντων Αποστολή βιογραφικών στο info@volcanwines.gr Επικοινωνήστε με κ. Γιώργο Κουτσογιαννόπουλο Τηλ. 6974456157
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.