ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΥ ΑΠΟ 05 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΕΩΣ 6 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΣΕ ΚΑΦΕ ΠΙΤΣΑΡΙΑ ΣΤΗΝ ΟΙΑ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ. ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 6955217155
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.