Απόφοιτος Τμήματος Ψυχολογίας με μεταπτυχιακό στην παιδοψυχολογια την τρέχουσα περίοδο, μόνιμος κάτοικος Σαντορίνης ,με άριστη γνώση Αγγλικών και Ηλεκτρονικών Υπολογιστών σε επεξεργασία κειμένου και μέσων Κοινωνικής Δικτύωσης,με προσωπικότητα ευχάριστη και κοινωνική,αναζητά εργασία για δημιουργική απασχόληση και φύλαξη παιδιών με προϋπηρεσία πέντε ετών σε αυτό τον τομέα.Θα χαρώ πολύ να επικοινωνήσετε μαζί μου.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.