ΑΝΑΝΕΩΣΕ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΤΟΥ ΣΤΟΝ BRANCO GAJIC Ο ΑΟ ΘΗΡΑΣ
Δημήτρης Πράσσος
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
” Έπειτα από μια επιτυχημένη σεζόν η Διοίκηση του Αθλητικού Ομίλου Θήρας ανανεώνει την εμπιστοσύνη της στο προπονητή κ. BRANCO GAJIC και του αναθέτει Εκ νέου την προπονητική καθοδήγηση της ομάδας για την νέα αγωνιστική περίοδο.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.