![](https://santonews.com/wp-content/uploads/2020/03/%CE%98%CE%97%CE%A1%CE%91%CE%AA%CE%9A%CE%97_%CE%A0%CE%9F%CE%9B%CE%99%CE%A4%CE%95%CE%99%CE%91.jpg)
1. Για ποιο λόγο δεν προχώρησε ήδη ο Δήμος Θήρας σε ενέργειες για την διαμόρφωση του γηπέδου του Πανθηραϊκού σύμφωνα με τις απαιτούμενες προδιαγραφές;
2. Θα καλυφθούν τα έξοδα της ομάδας από τον Δήμο για τους εκτός έδρας αγώνες που κατ’ ανάγκη πραγματοποιήθηκαν την προηγούμενη αγωνιστική περίοδο εκτός Σαντορίνης ύψους 90.000,00€ όπως δημόσια είχε υποσχεθεί και δεσμευτεί ο Δήμαρχος;
3. Θα καλυφθούν τα μελλοντικά εκτός έδρας έξοδα και για τις επόμενες αγωνιστικές περιόδους μέχρι να αποκτήσει η Σαντορίνη γήπεδο σύμφωνο με τις προδιαγραφές της SuperLeague 2;”.