ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗ ΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΖΗΤΑ Η ΘΗΡΑΪΚΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
Δημήτρης Πράσσος
“Σας αποστέλλουμε σημερινό αίτημα της Θηραϊκής Πολιτείας προς τον Δήμο Θήρας, με θέμα την άμεση διενέργεια απολυμάνσεων στις σχολικές μονάδες του νησιού.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.