“Οι δημότες που στις Βουλευτικές εκλογές της 21ης Μαΐου 2023 ψήφισαν σε χωριό που δεν ήταν η κατοικία τους και επιθυμούν την αλλαγή της, μπορούν να απευθύνονται στην Υπηρεσία Δημοτολογίου του Δήμου Θήρας το αργότερο έως τέλος Ιουνίου, για την αλλαγή του εκλογικού τους δικαιώματος.
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.