ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΝΤΩΝ
Εδώ έμαθα από μια πολύ αγαπητή μας φίλη για το σπουδαίο έργο των εθελοντών αιμοδοτών Σαντορίνης.
Πριν μερικά χρόνια χρειαστήκαμε και μείς τη βοήθεια τους για μια επέμβαση που έκανε ο σύζυγός μου (ανεύρυσμα κοιλιακής αορτής). Η προθυμία και η ταχύτητα εντυπωσιακή, τη μια μέρα έγινε το τηλέφωνο , την άλλη μέρα το αίμα ήταν στο νοσοκομείο. Τι να πω??? !!!!
Θέλω να ευχαριστήσω ακόμη μια φορά αυτούς τους αφανείς ήρωες (τους αιμοδότες της Σαντορίνης) που χαρίζουν ελπίδα και ζωή σε όλους εμάς όταν τους χρειαζόμαστε.
Μπράβο σας και χίλια ευχαριστώ !!!
Ο Θεός να σας έχει πάντα καλά .
Φλώρα Οικονομάκου.