ΚΛΙΜΑΚΩΝΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΗΜΟ Ο ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΤΗΣ ΜΕΙΖΟΝΟΣ ΑΝΤΙΠΟΛΙΤΕΥΣΗΣ
Ιδιαίτερα οξύς ήταν ο κ. Αντώνης Σιγάλας, σχολιάζοντας τα όσα είχε πει ο κ. Μάρκος Καφούρος για την αδειοδότηση του Κέντρου Ανακυκλώσιμων στη Σαντορίνη. «Είπε ο Αντιδήμαρχος, ότι αν έχουμε στοιχεία να τα δώσουμε στον εισαγγελέα γιατί αλλιώς είμαστε συκοφάντες», δήλωσε ο επικεφαλής της μείζονος Αντιπολίτευσης του Δημοτικού Συμβουλίου Θήρας, μιλώντας στο Volcano TV.« Αφού λοιπόν θέλουν, ότι για ότι πέφτει στην αντίληψή μας να πηγαίνουμε στον εισαγγελέα, θα το κάνουμε. Δεν θα κάνουμε άλλη δουλειά. Δεμένους θα τους πάμε». (Περισσότερα, στη μετάδοση της εκπομπής από το VOLCANO TV, το βράδυ στις 21:00).
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.