ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ
Ένωση πολυτέκνων Σαντορίνης
Θήρα 22/07/2019
Ανακοίνωση
Στόχος είναι να δοθεί η δυνατότητα έναρξης ή συνέχισης των σπουδών τους σε ΑΕΙ και ΑΤΕΙ και ΙΕΚ της Αττικής και δεν έχουν τους πόρους να εξασφαλίσουν ασφαλή και αξιοπρεπή διαμονή.
Για το σκοπό αυτό παρακαλούμε τους ενδιαφερόμενους να επικοινωνήσουν με το γραφείο μας (κάθε Δευτέρα 09:00-12:00) τηλέφωνο 22860-22010 ή στο e-mail μας eposanto@gmail.com.
Για Την Ένωση Πολυτέκνων Σαντορίνης
Ο Πρόεδρος
Χαράλαμπος Δαρζέντας