Ύστερα από την απόφαση του Κεντρικού Διοικητικού Συμβουλίου του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού, να ακυρωθεί η Γενική Συνέλευση και οι Περιφερειακές Συνελεύσεις , που είχαν ορισθεί για την 17η Φεβρουαρίου, κάνουμε γνωστό στα μέλη του Περιφερειακού μας παραρτήματος ότι η νέα ημερομηνία διεξαγωγής της Περιφερειακής Συνέλευσης, έχει οριστεί η Κυριακή 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019, στο Μπελλώνειο Ίδρυμα και ώρα 10 π.μ
Για να παρέχουμε την καλύτερη εμπειρία, χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.