ΠΛΗΡΕΣ ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΗΣ «ΘΗΡΑΪΚΗΣ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ»

Πλήρη συνδυασμό, κατέθεσε η "Θηραϊκή Πολιτεία".

Πλήρη συνδυασμό, κατέθεσε η «Θηραϊκή Πολιτεία».

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ

 
ΖΩΡΖΟΣ Αναστάσιος – Νικόλαος του Χριστοφόρου
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΗΡΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μιχαήλ του Νεκταρίου (ΘΗΡΑΣ)
2 ΑΡΓΥΡΟΣ Ιωάννης του Κωνσταντίνου (ΘΗΡΑΣ)
3 ΑΣΙΜΗΣ Χριστόφορος του Κάτωνα (ΘΗΡΑΣ)
4 ΒΑΛΒΗ – ΖΩΡΖΟΥ Ειρήνη του Χαραλάμπους (ΘΗΡΑΣ)
5 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ Ειρήνη του Δημητρίου (ΘΗΡΑΣ)
6 ΒΑΣΣΑΛΟΣ Παναγιώτης του Λουκά (ΘΗΡΑΣ)
7 ΓΕΡΟΥ Ηρακλής του Ιωάννη (ΘΗΡΑΣ)
8 ΓΡΑΒΑΝΗ – ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ Όλγα του Ευρυπίδη (ΘΗΡΑΣ)
9 ΔΑΚΟΥΤΡΟΣ Αρτέμιος του Ελευθερίου (ΘΗΡΑΣ)
10 ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ Ανάργυροs (Αργύρης) του Χαραλάμπους (ΘΗΡΑΣ)
11 ΔΑΡΖΕΝΤΑ-ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ Αργυρούλα του Παντελεήμονα (ΘΗΡΑΣ)
12 ΔΕΝΑΞΑΣ Χρυσόστομος του Αντωνίου (ΘΗΡΑΣ)
13 ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ Δημήτριος του Γεωργίου (ΘΗΡΑΣ)
14 ΔΡΟΣΟΣ Σπυρίδων του Λάζαρου (ΘΗΡΑΣ)
15 ΔΡΟΣΟΥ Γεωργία του Νικολάου (ΘΗΡΑΣ)
16 ΖΩΡΖΟΣ Ανδρέας του Λάμπρου (ΘΗΡΑΣ)
17 ΖΩΡΖΟΣ Ευάγγελος του Δημητρίου (ΘΗΡΑΣ)
18 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ Νικόλαος του Χαραλάμπους (ΘΗΡΑΣ)
19 ΚΑΝΤΖΕΛΗΣ Αντώνιος του Ηλία (ΘΗΡΑΣ)
20 ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ Γεώργιος του Ματθαίου (ΘΗΡΑΣ)
21 ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ Παναγιώτης του Νικολάου (ΘΗΡΑΣ)
22 ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ-ΜΑΝΕΤΑ Αικατερίνη του Ελευθερίου (ΘΗΡΑΣ)
23 ΚΑΦΙΕΡΗΣ Μηνάς του Δημητρίου, (ΘΗΡΑΣ)
24 ΚΑΦΟΥΡΟΣ Μάρκος του Εμμανουήλ (ΘΗΡΑΣ)
25 ΚΟΚΚΑΛΗ Ελένη του Ιακώβου (ΘΗΡΑΣ)
26 ΜΑΪΝΑΣ Ελευθέριος του Ευαγγέλου (ΘΗΡΑΣ)

Υποψήφιος ξανά ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου κ. Αδάμ Χλωρίδης

Υποψήφιος ξανά ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου κ. Αδάμ Χλωρίδης

27 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ Κυριακός Του Γάσπαρη (ΘΗΡΑΣ)
28 ΜΠΕΛΛΩΝΙΑ – ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ Ρούλα του Ελευθερίου (ΘΗΡΑΣ)
29 ΝΙΚΟΛΗΣ Ανδρέας του Γεωργίου (ΘΗΡΑΣ)
30 ΝΟΜΙΚΟΣ Γεώργιος του Αντωνίου (ΘΗΡΑΣ)
31 ΝΟΜΙΚΟΣ Ευάγγελος του Εμμανουήλ (ΘΗΡΑΣ)
32 ΝΟΜΙΚΟΣ Ιωάννης του Ζώρζη (ΘΗΡΑΣ)
33 ΝΟΜΙΚΟΥ Μαρία του Αποστόλου (ΘΗΡΑΣ)
34 ΝΤΑΛΛΑΣ Θωμάς του Νικολάου (ΘΗΡΑΣ)
35 ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ Παρασκευάς του Εμμανουήλ (ΘΗΡΑΣ)
36 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Αθανάσιος του Λουκά (ΘΗΡΑΣ)
37 ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ Γεώργιος του Ιωάννη (ΘΗΡΑΣ)
38 ΠΕΛΕΚΗΣ Ηλίας του Νικολάου (ΘΗΡΑΣ)
39 ΠΙΤΣΙΚΑΛΗ Μαρκέλλα (Τούσα) του Ιωάννη (ΘΗΡΑΣ)
40 ΡΟΥΣΣΟΣ Ανάργυρος (Αργύρης) του Παντελή (ΘΗΡΑΣ)
41 ΡΟΥΣΣΟΣ Γεώργιος του Παναγιώτη (ΘΗΡΑΣ)
42 ΣΑΡΡΗΣ Θεοχάρης του Εμμανουήλ (ΘΗΡΑΣ)
43 ΣΙΓΑΛΑ Αρτεμία του Γεωργίου (ΘΗΡΑΣ)
44 ΣΙΓΑΛΑΣ Επιφάνειος (Φάνης) του Αντωνίου (ΘΗΡΑΣ)
45 ΣΙΓΑΛΑΣ Ιωάννης του Εμμανουήλ (ΘΗΡΑΣ)
46 ΤΖΟΥΡΟΣ Ελευθέριος του Αποστόλου (ΘΗΡΑΣ)
47 ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ Αθανάσιος του Κωνσταντίνου (ΘΗΡΑΣ)
48 ΧΛΩΡΙΔΗΣ Αριστείδης του Αδάμ (ΘΗΡΑΣ)

 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1 ΒΑΖΑΙΟΣ Δημήτριος του Ιωάννη (ΟΙΑΣ)
2 ΒΑΜΒΑΚΟΥΡΗ – ΒΑΡΒΑΡΗΓΟΥ Ιωάννα του Άγγελου (ΟΙΑΣ)
3 ΖΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Ιωάννης του Γεωργίου (ΟΙΑΣ)
4 ΚΑΡΡΑ – ΔΑΝΕΖΗ Δέσποινα του Γεωργίου (ΟΙΑΣ)
5 ΚΥΡΙΑΖΗΣ Γεώργιος του Νικολάου (ΟΙΑΣ)
6 ΠΙΤΣΙΚΑΛΗ Μαρία του Ευαγγέλου (ΟΙΑΣ)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1 ΒΑΛΒΗ Ιωάννα του Μιχαήλ
2 ΔΡΟΣΟΣ Ελευθέριος του Σπυρίδωνος
3 ΔΡΟΣΟΥ Παρασκευή (Βούλα) του Μάρκου
4 ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ Χαράλαμπος του Παρασκευά
5 ΚΑΤΣΙΠΗΣ Εμμανουήλ του Νικολάου
6 ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΣ Ανδρέας του Νικολάου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΓΩΝΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1 ΑΡΓΥΡΟΣ Αναστάσιος του Ανάργυρου
2 ΔΑΚΟΥΤΡΟΣ Αρτέμιος του Ανδρέα
3 ΛΙΓΝΟΣ Χριστόφορος του Λουκά
4 ΜΗΝΔΡΙΝΟΥ – ΚΩΧ Ειρήνη του Βασιλείου
5 ΣΙΓΑΛΑ Μαρία του Ιωάννη
6 ΣΥΡΙΓΟΣ Γεώργιος του Εμμανουήλ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΗΡΑΣ

Στη Δημοτική Κοινότητα Φηρών ο κ. Μάκης Κανακάρης

Στη Δημοτική Κοινότητα Φηρών ο κ. Μάκης Κανακάρης

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1 ΑΛΕΦΡΑΓΚΗ Αθηνά του Επαμεινώνδα
2 ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ Σταύρος του Πέτρου
3 ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ Γεράσιμος (Μάκης) του Νικολάου
4 ΚΑΦΙΕΡΗ-ΣΙΓΑΛΑ Επιφανία (Φανή) του Εμμανουήλ
5 ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ Πέτρος του Εμμανουήλ
6 ΤΣΙΡΓΙΕΛΗΣ Παναγιώτης του Σωτηρίου
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΗΡΑΣΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1 ΒΑΡΒΑΡΗΓΟΣ Γεώργιος του Αντωνίου
2 ΔΡΟΣΟΣ Νικόλαος του Ηλία
3 ΠΑΡΑΒΑΛΟΥ Ευαγγελία του Εμμανουήλ
4 ΣΙΓΑΛΑ Μαργαρίτα του Σπυρίδωνος
5 ΣΥΡΙΓΟΣ Δημήτριος του Γεωργίου
6 ΣΥΡΙΓΟΣ Χαράλαμπος του Σπυρίδωνος

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1 ΒΑΖΑΙΟΣ Νικόλαος του Ανδρέα
2 ΒΑΖΑΙΟΥ Άννα του Χαραλάμπους
3 ΖΑΡΑΝΗ Ευαγγελία του Βιδιάνου
4 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ Φωτεινή του Νεκταρίου
5 ΠΡΕΚΑ Αντωνία του Γεωργίου
6 ΡΟΥΣΣΟΣ Ιωάννης του Βασιλείου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1 ΓΑΛΑΙΟΣ Εμμανουήλ του Νικολάου
2 ΛΥΓΝΟΣ Χρήστος του Νικολάου
3 ΜΑΡΤΙΔΗΣ Νικόλαος του Δημητρίου
4 ΦΟΥΣΤΕΡΗ Ειρήνη του Φανουρίου
5 ΦΟΥΣΤΕΡΗ Μαριάννα του Σπυρίδωνoς
6 ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ Ευάγγελος του Φωτίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1 ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ Αναστασία του Γερασίμου
2 ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ Ελευθέριος του Βιδιάνου
3 ΖΩΡΖΟΣ Ιάκωβος (Μάκης) του Ευαγγέλου
4 ΜΑΡΚΟΖΑΝΝΕΣ Ιάκωβος του Γεωργίου
5 ΝΟΜΙΚΟΥ Φλώρα του Σώζοντος
6 ΧΑΛΑΡΗΣ Μάριος του Τζώρτζη
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Ευστάθιος του Τρύφωνα
2 ΜΑΤΣΑΝΤΟΥ Μαρία του Κάρλου
3 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ Ανάργυρος του Γεωργίου
4 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ Παναγιώτης του Νικολάου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΘΩΝΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1 ΒΑΖΑΙΟΣ Ευάγγελος του Βασιλείου
2 ΔΑΝΕΖΗ Θεοδοσία του Δημητρίου
3 ΖΩΡΖΟΥ Βαρβάρα του Ιωάννη
4 ΝΟΜΙΚΟΣ Πέτρος του Σπυρίδωνος

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΥΡΒΟΥΛΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1 ΔΑΜΙΓΟΥ Μαρία του Δημητρίου
2 ΛΙΓΝΟΣ Ελευθέριος του Γεωργίου
3 ΜΑΡΚΟΖΑΝΝΕΣ Αντώνιος του Βασιλείου
4 ΣΟΡΩΤΟΣ Ιωάννης του Ματθαίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΞΩ ΓΩΝΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1 ΔΑΝΕΖΗ Μαρία του Μάρκου
2 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Μόσχα του Γεωργίου
3 ΡΟΥΣΣΟΣ Παναγιώτης του Αρτεμίου
4 ΣΑΛΙΒΕΡΟΣ Παρασκευάς του Ματθαίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΗΜΕΡΟΒΙΓΛΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1 ΚΑΦΙΕΡΗΣ Ελευθέριος του Χρυσοστόμου
2 ΜΠΕΚΡΗΣ Νικόλαος του Αρτεμίου
3 ΡΕΝΙΕΡΗ Βασιλική (Βάσω) του Νικολάου
4 ΡΕΝΙΕΡΗ Μαρία του Μιχαήλ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Ευάγγελος του Αντωνίου
2 ΒΑΛΒΗ Στυλιανή του Αντωνίου
3 ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ Κωνσταντίνος του Χρήστου
4 ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ Ανάργυρος του Παρασκευά

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΡΓΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1 ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ Αικατερίνη του Αντωνίου
2 ΓΑΛΑΙΟΣ Ελευθέριος του Παρασκευά
3 ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ Γεώργιος του Νικολάου
4 ΦΥΤΡΟΥ Ειρήνη του Ανδρέα