ΠΛΗΡΕΣ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΑΠΟ ΤΟΝ Α. ΣΙΓΑΛΑ

ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΖΛ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

 

santrini_thirasia_enothta_allaghΤέσσερις εν ενεργεία Δημοτικούς Συμβούλους, ένα πρώην υποψήφιο Δήμαρχο (τον κ. Χαράλαμπο Δαρζέντα) και αρκετούς πρώην Δημοτικούς και Τοπικούς Συμβούλους, περιλαμβάνει το ψηφοδέλτιο που κατέθεσε ο κ. Αντώνης σιγάλας, επικεφαλής του συνδυασμού «Σαντορίνη, Θηρασία, Ενότητα, Αλλαγή». Επίσης έχει αρκετά καινούρια πρόσωπα, ενώ σύμφωνα με δήλωση του επικεφαλής οι υποψήφιοι προέρχονται από όλους τους πολιτικούς χώρους.

 
ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Σιγάλας Αντώνιος του Σωτηρίου
(Υποψήφιος Δήμαρχος)
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Θήρας

Επανακάμπτει στα κοινά η τέως Πρόεδρος του ΤΔ Μεγαλοχωρίου κ. Μαρούση Αρβανίτη.

Επανακάμπτει στα κοινά η τέως Πρόεδρος του ΤΔ Μεγαλοχωρίου κ. Μαρούση Αρβανίτη.

1. Ακύλα Παρθενία του Αντωνίου
2. Αλεξανδρόπουλος Δημήτριος του Αθανασίου
3. Αλεφραγκή Παρασκευή του Στυλιανού
4. Αλεφραγκής Μάρκος του Επιφανίου
5. Αρβανίτη Μαρούση (Μαρουσάκι) του Ιωάννη
6. Αρβανίτης Ελευθέριος του Τρύφωνα
7. Βαζαίος Νικόλαος του Ιωακείμ
8. Βάλβη Γεωργία του Νικολάου
9. Βάλβη Μαργαρίτα του Σπυρίδων
10. Βάλβης Μιχαήλ του Κυπριανού
11. Βλαβιανός Γεράσιμος του Μηνά
12. Βρυώνης Αθανάσιος του Μιχαήλ
13. Δακορώνιας Έμμανουήλ του Ιωάννη
14. Δακορώνιας Μάρκος του Γεωργίου
15. Δακορώνιας Στέλιος του Ευσταθίου
16. Δαρζέντας Νικόλαος (Νικάκης) του Ζάννε
17. Δαρζέντας Χαράλαμπος του Νικολάου
18. Δρόσος Μάρκος του Άγγελου
19. Δρόσου Ειρήνη του Νικολάου
20. Ζώρζος Μάρκος του Ιωάννη
21. Καραμολέγκος Απόστολος του Αντωνίου
22. Καραμολέγκου Αρτεμία του Ευαγγέλου
23. Καραμολέγκου Μαρίνα του Εμμανουήλ
24. Κατσίπη Κυριακή του Φρατζέσκου
25. Καφιέρης Ελευθέριος του Ιωάννη

Η γνωστή νομικός κ. Σοφία Κίτσου, στο πλευρό του Α. Σιγάλα.

Η γνωστή νομικός κ. Σοφία Κίτσου, στο πλευρό του Α. Σιγάλα.

26. Κίτσου Σοφία του Χαραλάμπους
27. Κοιλιακούδης Ευάγγελος (Λάκης) του Φιλλίπου
28. Κόλλιας Κωνσταντίνος του Δημητρίου
29. Κορωνιός Βασίλειος του Εμμανουήλ
30. Κορωνιού Ειρήνη – Χρυσοβαλάντου του Αβέρκιου
31. Λειβαδάρος Εμμανουήλ του Πέτρου
32. Λογοθέτης Νικόλαος του Σταμάτη
33. Λιγνός Αντρέας του Ελευθερίου
34. Μάινας Νικόλαος του Ιωάννη-Ζάννε
35. Μαντούσης Γρηγόριος του Θεοδώρου
36. Μινούσης Αντώνιος του Θεοδώρου
37. Μπισλιαγάκη Βάγια του Πασχάλη
38. Μπουλιέρη Λαμπρινή του Παναγιώτη
39. Ξαγοράρη Νικολίνα του Νεκτάριου
40. Ξαγοράρης Χαράλαμπος του Κωνσταντίνου
41. Παπαϊωάννου Ιωάννα του Αποστόλου
42. Πιτσικάλης Μηνάς του Ευαγγέλου
43. Πολυχρονίδου Ελευθερία του Διονυσίου
44. Πρέκας Κυριάκος του Αντωνίου
45. Ρενιέρης Νικόλαος του Γεωργίου
46. Ρούσσου Μαρία του Πέτρου
47. Φουστέρης Χρήστος του Δημητρίου
48. Χάλαρης Αντώνιος του Νικήτα

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Οίας
1. Βάλβης Βασίλης του Παναγιώτη
2. Δρόσος Ζήσης του Σπύρου
3. Καραμολέγκος Πέτρος του Ηλία
4. Καραμολέγκου Ειρήνη του Ιωάννη
5. Μακρή Βασιλική του Γεωργίου
6. Πελεκάνος Λουκάς του Ελευθερίου

 
Δημοτικές Κοινότητες
ΕΜΠΟΡΕΙΟ
1. Βάλβης Μιχάλης του Ευαγγέλου
2. Δεναξάς Γεώργιος του Αντωνίου
3. Καραμολέγκου Σταυρούλα του Ερμόλαου
4. Κατσίπης Νικόλαος του Μιχαήλ
5. Πρέκα Σπυριδούλα του Άγγελου
6. Σιγάλας Αντώνιος του Ζάννε
ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΓΩΝΙΑΣ
1. Αργυρός Αργύριος του Ιωάννη
2. Δανέζη Ελένη του Αντωνίου
3. Καραμαλέγκος Νικόλαος του Αρτεμίου
4. Σαλίβερος Νομικός του Χαραλάμπους
5. Τρούλη Αναστασία του Αρτεμίου
6. Χάλαρης Αναστάσιος του Γεωργίου
ΘΗΡΑΣ
1. Βάλβης Κωνσταντίνος του Νικολάου
2. Γκόρη Ευγενία του Γεωργίου
3. Καφιέρη Μαρούση του Ανάργυρου
4. Ρενιέρης Γεώργιος του Ελευθερίου
5. Ρούσσος Εμμανουήλ του Στυλιανού
6. Χάλαρης Σταύρος του Ευαγγέλου
ΘΗΡΑΣΙΑΣ
1. Δαρζέντας Θωμάς του Γεωργίου
2. Καραμολέγκος Ιωακείμ του Εμμανουήλ
3. Πιτσικάλης Μαρίνος του Ματθαίου
4. Ροδιά Βασιλική του Νικολάου
5. Συρίγος Δημήτριος του Νικολάου
6. Συρίγου Ειρήνη του Γουλιέλμου
ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΥ
1. Αναπλιώτης Εμμανουήλ του Γεωργίου
2. Δενδρινού Ζαχαρούλα του Αντωνίου
3. Καβαλλάρη Παρασκευή του Πέτρου
4. Ρούσσος Ευάγγελος του Νικολάου
5. Σκούτα Ευγενία του Βασιλείου
6. Χάλαρης Αντώνιος του Δημητρίου

ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ
1. Δημητροκάλη Φλώρα του Βασιλείου
2. Ζαράνης Πέτρος του Αρτεμίου
3. Λυγνός Ιωακείμ του Δημητρίου
4. Νομικού Βαρβάρα του Λουκά
5. Παγώνης Αντώνιος του Βασιλείου
6. Τάσιος Δημήτριος του Παναγιώτη

ΟΙΑΣ
1. Βαζαίου Μαργαρίτα του Εμμανουήλ
2. Δρόσου Γεωργία του Ευαγγέλου
3. Καραμολέγκου Φανουρία του Εμμανουήλ
4. Καρρά Γεωργία του Μιχαήλ
5. Πούλος Νικήτας του Νικολάου
6. Συρίγος Στυλιανός του Γεωργίου

 

Τοπικές Κοινότητες
ΑΚΡΩΤΗΡΙ
1. Αλεφραγκής Ευάγγελος του Δημητρίου
2. Αρβανίτη Νεκταρία του Σαμψών
3. Μπάικας Γουρίας του Νικολάου
4. Φύτρου Μαρία-Μαρουσώ του Κωνσταντίνου

ΒΟΘΩΝΑΣ
1. Δρόσου Μαρία του Ηλία
2. Λυγνός Εμμανουήλ του Αντωνίου
3. Ρούσσου Αικατερίνη του Ευαγγέλου
4. Ρούσσος Γιώργος του Ιωάννη
ΒΟΥΡΒΟΥΛΟΥ
1. Βάλβης Κωνσταντίνος του Γεωργίου
2. Δαμίγος Νικόλαος του Εμμανουήλ
3. Καφούρος Ιωάννης του Ιακώβου
4. Μπεκρής Νικόλαος του Αναστασίου

ΕΞΩ ΓΩΝΙΑΣ
1. Δενδρινού Δήμητρα του Φανούρη
2. Ζώρζου Έλλη του Μάρκου
3. Πούλης Ευάγγελος του Γεωργίου
4. Τριανταφύλλου Ευαγγελία του Γεωργίου
ΗΜΕΡΟΒΙΓΛΙΟΥ
1. Δαμίγου Μαρουλία του Ευαγγέλου
2. Καφιέρης Ευάγγελος του Ιωάννη
3. Νομικός Ιωάννης του Εμμανουήλ
4. Σιγάλας Ιωάννης του Αντωνίου
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
1. Καραμολέγκος Γεώργιος του Μιχαήλ
2. Νομικός Γεώργιος του Ευαγγέλου
3. Παπανδρεοπούλου Ευαγγελία του Αντρέα
4. Πρέκα Βικτωρία του Αντωνίου

ΠΥΡΓΟΥ ΚΑΛΛΙΣΤΗΣ
1. Βάιλας Ιωάννης του Παντελή
2. Δαρζέντας Γεώργιος του Ιωάννη
3. Κυρίτσης Δημοσθένης του Παναγιώτη
4. Πιτσικάλη Βαρβάρα του Ευαγγέλου