ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΗΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ

 

  ΛΥΚΕΙΟ ΤΗΙΡΑΣΠολύ καλά πήγαν στις φετινές εξετάσεις για εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση οι μαθητές της Σαντορίνης. «Τα ποσοστά του Λυκείου μας προσομοιάζουν και κάποτε ξεπερνάνε τα πανελλαδικά ποσοστά», δήλωσε ο Διευθυντής του Λυκείου Θήρας κ. Μανώλης Καραμολέγκος και πρόσθεσε «ξεπερνάμε πάντα το 70% και κάποιες φορές έχουμε φτάσει στο 78% και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος. Μάλιστα πρέπει να πω ότι μπαίνουν και σε πολύ καλές σχολές ». Επεσήμανε επίσης μια διαφοροποίηση στις επιλογές των μελλοντικών ακαδημαϊκών πολιτών, καθώς όπως είπε κυρίως στρέφονται, όχι στην Αθήνα, αλλά προς τις Σχολές της Κρήτης και της Θεσσαλονίκης. « Και εμένα μου κάνει εντύπωση, αλλά παρ’ όλα αυτά συμνβαίνει», είπε ο κ. Καραμολέγκος, υπογραμμίζοντας παράλληλα πως η συντριπτική πλειψηφία των μαθητών εισήχθησαν στην πρώτη ή δέυτερη σχολή της επιλογής τους.

"Είμαι πολύ ευχαριστημένος, από τις επιδόσεις των μαθητών του Λυκείου μας", είπε ο κ. Καραμολέγκος.

«Είμαι πολύ ευχαριστημένος, από τις επιδόσεις των μαθητών του Λυκείου μας», είπε ο κ. Καραμολέγκος.

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα

ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΛΕΦΡΑΓΚΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΡΓΥΡΟΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΡΟΥΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΒΑΡΔΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΩΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΟΥΝΤΙ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ
ΒΛΑΧΟΥ ΗΛΙΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΖΑΜΠΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΓΕΩΡΓΑΤΖΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΡΟΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
ΓΚΟΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΑΤΙΑΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΑΝΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΑΝΑΣΗ ΦΛΩΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΖΗΛΕΛΙΔΗ ΣΟΦΙΑ ΛΥΣΙΣ ΒΙΠΚΕ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΩΡΖΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΝΤΖΕΛΗ ΗΛΙΑΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΖΑΜΠΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΑΦΟΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΑΦΟΥΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΥΓΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΚΟΖΑΝΕ ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ)
ΜΕΝΤΑ ΣΟΦΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΡΟΥΛΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΠΑΪΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΔΑ ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΚΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΠΕΛΕΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΛΙΚΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΟΥΖΑΝΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.
ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΣΙΓΑΛΑ ΜΑΡΙΑ ΙΑΚΩΒΟΣ ΑΡΓΥΡΩ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΣΤΑΪΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΣΘΗΡ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΣΥΝΟΛΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΛΛΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΟΣΟΥΝΙΔΗ ΣΟΦΙΑ ΣΕΡΓΙΟΣ ΒΕΡΟΝΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ, 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ)
ΦΙΡΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΦΥΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΧΑΛΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΤΑΝΟΥΝΤΑ ΜΑΡΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ 10%
Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
13007552 ΑΡΓΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
11026452 ΑΡΓΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
13028943 ΣΟΡΩΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ. 13028954 ΤΡΟΥΛΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ

 

ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΑΛ ΘΗΡΑΣ
Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΑΡΒΑΝΙΤΕΛΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) – (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε. ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΒΑΣΣΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΔΑΝΕΖΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ, 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΕΝΑΞΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΔΡΟΣΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
ΔΡΟΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
ΚΑΒΑΛΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΜΑΚΑΡΑΚΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΛΩΡΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Α.Ν.) ΑΣΤΕ
ΜΟΣΧΟΝΑ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΟΥΚΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΟΣΜΑΝΙ ΕΝΑΝΤΑ ΜΙΡΒΕΤ ΕΛΙΝΤΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
ΠΕΤΣΑΚ ΤΖΕΣΙΚΑ ΑΝΝΑ ΝΤΑΡΙΟΥΣ ΖΜΠΙΓΚΝΙΕΒ ΑΝΝΑ ΑΛΙΤΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΡΕΝΙΕΡΗ ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΟΣ ΕΛΚΕ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΣΙΓΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΛΟΥΚΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΥΡΙΓΟΣ ΧΑΡΙΤΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΤΣΙΛΙΓΓΙΡΗ ΣΟΦΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΣΟΥΠΑ ΝΤΕΣΑΡΑ ΡΑΜΑΖΑΝ ΒΟΙΣΑΒΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ 2.ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑ 3. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ